Căutare site

Cariere

Caută REPREZENTANT VÂNZĂRI SEMINȚE LEGUME

AVANTAJ DOMICILIU CANDIDAT: în zona de Sud-Est a României
CANDIDATUL IDEAL:
- Avantaj: studii de specialitate - horticultura / agronomie;

- Avantaj: limba bulgară fluent
- Avantaj: Experiență in cultivarea legumelor;
- Avantaj: Experiență in vânzări;
- Avantaj: Simț comercial, orientare către necesitățile clienților;
- Cunoștințe operare PC (Word, Excel, Power Point, Outlook Express, Internet);
- Permis conducere: cat. B;
- Capacitate de planificare și organizare;
- Abilitate de muncă individuală și în echipă;
- Persoană dispusă la deplasări zilnice cu automobilul în zona alocată;

RESPONSABILITĂȚI:
- Întreține si dezvoltă vânzările în zona atribuită;
- Identifică noi clienți și menține legătura cu cultivatorii profesioniști și distribuitorii;
- Distribuie materiale publicitare referitoare la produsele comercializate;
- Sprijină activitatea comercială prin prezentarea noutăților tehnologice către cultivatori;
- Răspunde de urmărirea loturilor demonstrative în vederea testărilor;
- Întocmește rapoarte despre activitatea desfășurată;

BENEFICII:
- Salariu atractiv;
- Bonus în funcție de performanță;
- Telefon și mașină de serviciu;
- Posibilitatea dezvoltării personale;

DESPRE NOI:

Agrosel S.R.L din Câmpia Turzii, județul Cluj pune la dispoziția dumneavoastră profesionalism, seriozitate si promptitudine.
Având ca prioritate satisfacția clienților, compania noastră comercializează o gamă largă de: semințe de legume și flori, bulbi de flori, semințe de legume profesionale, semințe de gazon, plante furajere. Compania are un efectiv de 85 de angajați. Avem o experiență îndelungată pe piața din România dar și pe piața europeană.
Atuurile noastre pe piață: semințe de legume ameliorate în România de către Agrosel, platformă modernă de ameliorare a semințelor, laborator acreditat RENAR, varietăți testate și înregistrate în România, utilaje performante pentru prelucrarea/condiționarea semințelor;

CV-urile se trimit pe adresa de email: agrosel@agrosel.ro
www.agrosel.ro ; www.facebook.com/Agrosel.srl/ ; www.facebook.com/agroselhomegardening/